Meč kaskara s pochvou, Súdan, Etiopie, 19. stol.
čepel přímá, dvousečná, zdobena ornamenty, kovová rukojeť s talířovou hlavicí a rovnou příčkou se spodním úchytem, dolní část rukojeti ovinuta mosazným drátem, dřevěná pochva potažená kůží, na čepeli stopy koroze, pochva silně poškozena, délka 112 cm (Do)
28.11.2015 - 14:00
CZK 8.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 5.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.11.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.11. - 28.11.2015 |